o firmie

Szafywawa.pl to firma rodzinna działająca na rynku mazowieckim od 2003 r. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz montażem mebli na każdy wymiar.

Klient i jego potrzeby są dla nas najważnejsze, dlatego opierając się na wcześniejszych doświadczeniach dążymy do tego, aby nasi Klienci byli usatysfakcjonowani współpracą z naszą firmą. U nas mogą Państwo liczyć na miłą, rzetelną i fachową obsługę zarówno przedsprzedażą jak i po wykonaniu usługi.

Naszą specjalnością są: meble kuchenne, szafy, garderoby, meble łazienkowe, meble dziecięce, regały, biblioteki, komody, biurka, zarówno nowoczesne jak i stylowe. Do produkcji mebli stosujemy sprawdzone solidne materiały i wyposażamy je wysokiej klasy zawiasy z hamulcami i prowadnice do szuflad firmy blum.

Domeną firmy jest produkcja mebli wg solidnych standardów, w oparciu o nowe trendy w meblarstwie, montowanych z dbałością o detale, ale w możliwie najlepszych cenach!

Projektując kuchnię staramy się w możliwie najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń zachowując przy tym dobrą prezencje wnętrza. O jakości naszych mebli oraz korzystnych cenach oraz dobrych układach z klientami, najlepiej świadczy ilość realizacji wykonywanych z poleceń od zadowolonych klientów.

Nasze inspiracje

Każdy powinien kierować się swoim gustem i potrzebami, ale przy braku weny dobrze inspirować się najlepszymi w branży.

  • Może ciekawe zastawienia mebli?
  • Może modne kolory?

Kilka ciekawych propozycji i nowych trendów podsunie Państwu pomysły na nowatorskie rozwiązania do Waszego wnętrza. Każdą z tych propozycji jesteśmy w stanie dostosować do Waszego wnętrza, nawet jeśli nie dysponujecie kuchnią wielkości sali gimnastycznej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
oraz umówienia się na pomiar.